Топ продаж

Намет розсувний посилений 3*6 червоний Для саду, Для торгівлі
7 490 ₴
- В наявності
- Код: 0041
+380 (96) 717-22-02
1
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розсувні Намети Намети (Трансформер)
Можна використовувати для торгівлі, для відпочинку, як садову альтанку, літній майданчик для кафе, навіс для автомобіля, і тд.
Легко розкладається і збирається, може впоратися 1 - 2 людини. Збирати нічого не потрібно, просто розтягнути конструкцію, накинути брезент і замкнути фіксатори. Висота регулюється 3 положення 180 см - 220 см.
Конструкція намету: металева пофарбована порошковою фарбою (що дозволяє конструкції не піддаватися ерозії). Внизу ніжок є п'яти, в яких є по три отвори - через які ви можете прибити намет до землі, щоб його не віднесло вітром.
Дах намета: прогумований брезент D800
Також окремо можна купити бічні стінки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид | Намет |
| Сфера використання | HoReCa, Для дому, Вулична торгівля, Fast-food, Реклама, Фуршет |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Тканина | Брезент |
| Щільність | 800 г/м2 |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 6000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Висота | 2300 мм |
| Вага | 32 кг |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип | Навіс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 490 ₴



