
Шатер Раздвижной Торговая палатка 3 на 2
3 947 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 0041
+380 (96) 717-22-02
1
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розсувні Намети Намети (Трансформер)
Можна використовувати для торгівлі, для відпочинку, як садову альтанку, літній майданчик для кафе, навіс для автомобіля і тд і тп.
Легко розкладається і збирається, може впорається 1 - 2 людини. Збирати нічого не потрібно просто розтягнути конструкцію, накинути брезент і замкнути фіксатори. Висота регулюється 3 положення 180 см - 220 см.
Конструкція намету металева пофарбована порошковою фарбою (що дозволяє конструкції не піддаватися ерозії). На з'єднаннях є додаткові (посилені) металеві пластини. Внизу ніжок є п'яти в яких є по три отвори через які ви можете прибити (предубедіть) намет до землі, щоб її не віднесло вітром. Всі механізми сталеві, пластика немає.
Дах намети прогумований брезент (D600, D700, D800)
В наявності всі розміри: 2х2, 2.5х2.5, 2х3, 3х3, 3х4.5, 3х6.
Кольори: синій, зелений, червоний, бежевий, білий, жовтий.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 18 кг |
| Высота | 2200 мм |
| Диаметр трубы | 30 мм |
| Длина | 3000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Основные атрибуты | |
| Вид | Торговая палатка |
| Материал каркаса (опор) | Нержавеющая сталь |
| Плотность | 800 г/м2 |
| Ткань | Брезент |
| Цвет | Красный |
Информация для заказа
- Цена: 3 947 ₴


