
Туристична Палатка 2м на 2м 4- мысна
від 1 099 ₴
- В наявності
- Код: 0006
+380 (96) 717-22-02
1
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристика
Вага:1,7 кг
200 см на 200 см
Матеріал тенту: поліестер 190T.
Водонепроникність тенту: 2500 мм.
Довжина дуги каркасу 3440 мм.
Каркас - скловолокно та сталь.
Водонепроникна тканина.
Сітка від комарів.
Вентиляційні клапани
Комплектація
Чохол
Намет
кілочки
Москітна сітка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 1500 см |
| Довжина | 2000 см |
| Ширина | 2000 см |
| Основні атрибути | |
| Розміщення | На вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | True |
| Вікова група | Від 10 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Намет |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 099 ₴
