
Туристична палатка автомат Tent auto двомісна
999 ₴
- В наявності
- Код: 0004
+380 (96) 717-22-02
1
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматична намет — прекрасний вибір для відпочинку в лісі або на березі річки! Надійна і міцна конструкція, яка встановлюється за кілька секунд, полегшить облаштування стоянки. Ця палатка компактна і має невелику вагу, що зручно при транспортуванні і зберіганні. Ви можете не тільки перевозити її на машині, але й переносити в рюкзаку.
Характеристика
- Вага:1,7 кг
- 200 см 150 см
- Матеріал тенту: поліестер 190T.
- Водонепроникність тенту: 2500 мм.
- Каркас - скловолокно і сталь.
- Водонепроникна тканина.
- Сітка від комарів.
- Вентиляційні клапани.
Комплектація
- Чохол
- Намет
- Кілочки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 4000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 150 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 10 см |
| Длина в упаковке | 70 см |
| Ширина в упаковке | 10 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 4 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴





