
Стіл Туристичний розкладний для пікніка + 4 стільця
1 456 ₴
- В наявності
- Код: 0066
Стіл валіза
Розкладний стіл для пікніка - незамінний помічник для швидкої організації місця для прийому їжі на природі та в похідних умовах! Складаний стіл ― це одна з тих речей, яка необхідна для поїздок на пікнік. Біля столу - алюмінієвий каркас, стільниця МДФ. Чотири стільця з тканинними сидіннями. Він дуже легко розбирається і миється. Максимальне навантаження на стіл: 40 кг. Особливістю даного розкладного столу є висувні ніжки, які фіксуються спеціальними кнопками-засувками. При висуванні ніжок стіл має висоту 70 див.
Стіл для пікніка, розкладний валіза + 4 стільця. Коричневий FT-2120 стане незамінним помічником в походах - легкий і практичний, він не стане обтяжливим тягарем й значно перетворить Ваш відпочинок. Стіл збільшеної площі, добре підійде для невеликих бенкетів і стане просто незамінний при виїзді на природу. У центрі столу передбачено отвір для установки парасольки (тенту).
Технічні характеристики:
- стіл для пікніка, обідній стіл
- легко складається і розкладається
- три режими висоти столу (мінімум 55 см, середнє положення - 60 см, максимум 70 см)
- відмінна якість, легкий
- зручний для перенесення і зберігання
- міцний - є отвір для установки парасольки (тенту)
Розміри:
Довжина – 1200 мм
Ширина – 600 мм
Висота хв – 550 мм
Висота макс ― 700 мм
Розмір стільця: 410х290х340 мм
Допустиме навантаження столу: 40 кг
Допустиме навантаження стільчика: 110 кг
Стіл складається в компактну валізку - 60 х 60 х 12 см
Вага набору: близько 10 кг
* Колір або відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального.
*Ціна вказана за товар,без урахування доставки та накладеного платіж.
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | ДВП |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 60 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 12 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | салатовий |
- Ціна: 1 456 ₴




