
Стіл посилений розкладний зі стульчиками
1 899 ₴
- В наявності
- Код: 000125
+380 (96) 717-22-02
1
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл чемодан розкладний + 4 стільці ПОСИЛЕННИЙ
Розкладний стіл для пікніка - незамінний помічник для швидкої організації місця для прийому їжі на природі і в похідних умовах! Складаний стіл - це одна з тих речей, яка необхідна для поїздок на пікнік. У столу - алюмінієвий каркас, стальні механізми, стільниця МДФ. Чотири стільчика з тканинними сидіннями. Він дуже легко розбирається і миється. Максимальне навантаження на стіл: 50 кг. Особливістю даного розкладного столу є компактний розмір в зібраному виді ( 60 х 60 х12 см ) також в середині столу розміщені 4 стільці.
Стіл для пікніка, розкладний чемодан + 4 стільця. Стіл стане незамінним помічником у походах - легкий і практичний, він не стане обтяжливим вантажем і значно змінить Ваш відпочинок. Стіл збільшеної площі, добре підійде для невеликих застіль і стане просто незамінний при виїзді на природу. У центрі столу передбачено отвір для установки парасольки (тенту).
Різниця між посиленним і не посиленними столами: профілна труба квадратна а не кругла, між ніжками є додаткова перемичка ( трубка ) за рахунок чого стіл є більш стійким та не гойдається.
Технічні характеристики:
- стіл для пікніка, обідній стіл
- легко збирається і розкладається
- три режими висоти столу (мінімум 55 см, середнє положення - 60 см, максимум 70 см)
- відмінна якість, легкий
- зручний для перенесення і зберігання
- міцний - є отвір для установки парасольки (тенту)
розміри:
Довжина - 1200 мм
Ширина - 600 мм
Висота хв - 550 мм
Висота макс - 700 мм
Розмір стільця: 410х290х340 мм
Допустиме навантаження столу: 50 кг
Допустиме навантаження стільчика:100 кг
Стіл складається в компактну валізку - 60 х 60 х 12 см
Вага набору: близько 8.5 кг
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального.
* Ціна вказана за товар, без урахування доставки і накладеного платіж.
Характеристики
| Габаритні розміри стільця | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Основні | |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | ДВП |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання по висоті опор | True |
| Висота | 700 |
| Висота в складеному вигляді | 60 мм |
| Глибина в складеному вигляді | 12 мм |
| Довжина | 1200 |
| Максимально допустиме навантаження | 40 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | True |
| Ширина | 600 |
| Ширина в складеному вигляді | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴


