Розсувний намет-гармошка 2х2 метра - це мобільна, що збирається і розбирається буквально за 3 хвилини альтанка для дачі, торгова і виставкова намет або навіс для заміського пікніка. Розсувний намет становить собою металевий каркас-гармошки і знімного водонепроникного (з прогумований брезенту) тенту. Шатер в зібраному вигляді легко транспортувати і зберігати завдяки невеликим розмірам і вазі.
Також до переваг даного намету варто віднести відсутність пластикових деталей в конструкції, всі вони тільки сталеві. Висота намету регулюється за допомогою засувок.
Якісне порошкове покриття захистить сталевий каркас від корозії. Трубки каркаса мають товщину стінок 1 мм. На торцях ніжок шатра є сталеві «п'яти» з отворами для надійного закріплення на поверхні. Тент намету виготовлений з міцного брезенту з ПВХ просоченням. Висота намету регулюється за допомогою засувок покроково: 2 м; 2,1м; 2,2 м.
Характеристики:
- Довжина шатра: 2 м
- Ширина шатра: 2 м
- Висота бічна: 2-2,2 м
- Висота габаритна: 2,70 м
- Каркас металевий з труби квадратного профілю 30 мм х 30 мм
- Вага: 15 кг
- Матеріал тенту: брезент з прогумованої просоченням ПВХ
- Каркас намету: каркас - гармошка
- Розмір в зібраному вигляді: 146 см х 20 см х 20 см
- Колір: червоний, синій, зелений, білий
- Також окремо можна купити бічні стінки.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Висота | 2200 мм |
| Діаметр труби | 30 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Основні атрибути | |
| Вид | Торгова палатка |
| Матеріал каркасу (опор) | Нержавіюча сталь |
| Щільність | 800 г/м2 |
| Тканина | Брезент |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴





