
Намет розсувний 2 на 2 Синій
3 947 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0041
Раздвижной шатер-гармошка 2х2 метра – это мобильная, собирающаяся и разбирающаяся буквально за 3 минуты беседка для дачи, торговая и выставочная палатка или навес для загородного пикника. Раздвижной шатёр состоит из стального каркаса-гармошки и съёмного водонепроницаемого ( из прорезиненого брезента ) тента. Шатер в собранном виде легко транспортировать и хранить благодаря небольшим размерам и весу.
Также к достоинствам данного шатра стоит отнести отсутствие пластиковых деталей в конструкции, все они только стальные. Высота шатра регулируется при помощи защелок .
Якісне порошкове покриття захистить сталевий каркас від корозії. Трубки каркаса мають товщину стінок 1 мм На торцях ніжок намету є сталеві «п'яти» з отворами для надійного закріплення на поверхні. Тент намету виготовлений з міцного брезенту з ПВХ просоченням.
Висота намету регулюється за допомогою засувок покроково: 2 м; 2,1 м; 2,2 м.
Характеристики:
-
Довжина намету: 2 м
-
Ширина намету: 2 м
-
Висота бічна: 2-2,2 м
-
Висота габаритна: 2,70 м
-
Каркас металевий з труби квадратного профілю 30 мм х 30 мм
-
Вага: 15 кг
-
Матеріал тенту: брезент з прогумованої просоченням ПВХ
-
Каркас намету: каркас - гармошка
-
Розмір у зібраному вигляді: 146 см х 20 см х 20 см
-
Колір: червоний, синій, зелений, білий
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 18 кг |
| Висота | 2200 мм |
| Діаметр труби | 30 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Основні атрибути | |
| Вид | Торгова палатка |
| Матеріал каркасу (опор) | Нержавіюча сталь |
| Щільність | 800 г/м2 |
| Тканина | Брезент |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 3 947 ₴


