
Вулична ретро гірлянда 5 метрів, провід каучук "Icicle" чорний провід, колір теплий білий 10 ламп
889 ₴
- В наявності
- Код: 10002
+380 (96) 717-22-02
1
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В наявності професійні вуличні гірлянди! З міцного каучукового дроти.
Морозостійкі і вологозахищені.
Ступінь захисту IP65
5 м (10Led лампочок)
Можливий накладений платіж або по 100% оплаті на карту (доставка в два рази дешевше).
Для замовлення пишіть або телефонуйте
Кольори: теплий білий, мульти, холодний білий.
Переваги використання Ретро лампочок
- Висока світлова віддача
- Міцність від механічних пошкоджень
- Тривалість роботи світлодіодів гірлянди - до 100 тисяч годин
- енергозберігаюча програма (не вимагає високої напруги)
- Насичений яскравий колір
Характеристики:
Тип освітлення Електрична гірлянда
Режим роботи Статичний.
Кількість лампочок 10
Діаметр проводу проводу 3,3 мм
Колір проводу Чорний
Тільки якісні гірлянди! На ринку більше 5 років.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 10000 мм |
| Основні | |
| Довжина шнура живлення | 1.5 м |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна гамма | Теплий білий, Холодний білий, Синій |
| Кут свічення | 360 град. |
| Кількість ламп | 20 шт. |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Кількість світлодіодів | 20 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Статичний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 60000 годин |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴




