
Намет Посилений Розсувний 3 х 3
4 990 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9980
Розсувний намет-гармошка 3х3 метра – це мобільна, збирається і розбирається буквально за 3 хвилини альтанка для дачі, торгова та виставкова намет або навіс для заміського пікніка. Розсувний намет складається з сталевого каркаса-гармошки і знімного водонепроникного ( з прорезиненого брезенту ) тенту. Намет в зібраному вигляді легко транспортувати і зберігати завдяки невеликим розмірам і вазі.
.
Качественное порошковое покрытие защитит стальной каркас от коррозии. Трубки каркаса имеют толщину стенок 1. 2 мм. На торцах ножек шатра имеются «пятки» с отверстиями для надежного закрепления на поверхности. Тент шатер изготовлен из прочного брезента с ПВХ пропиткой.
Высота шатра регулируется при помощи защелок пошагово: 2 м; 2,1м; 2,2 м.
Характеристики:
-
Длина шатра: 3 м
-
Ширина шатра: 3 м
-
Высота боковая: 2–2,2 м
-
Высота габаритная: 2,70 м
-
Каркас металлический из трубы квадратного профиля 30мм х 30мм
-
Вес: 22кг
-
Материал тента: брезент с прорезиненной пропиткой ПВХ
-
Каркас намету: каркас - гармошка
-
Розмір у зібраному вигляді: 160см х 20 см х 20 см
-
Колір: червоний, синій, зелений, білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид | Торгова палатка |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Тканина | Брезент |
| Щільність | 800 г/м2 |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Dacia |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Діаметр труби | 30 мм |
| Вага | 22 кг |
- Ціна: 4 990 ₴

