Розсувний намет-гармошка 3на6 метра - це мобільна, що збирається і розбирається буквально за 3 хвилини альтанка для дачі, торгова і виставкова намет або навіс для заміського пікніка. Розсувний намет становить собою металевий каркас-гармошки і знімного водонепроникного (з прогумований брезенту) тенту. Шатер в зібраному вигляді легко транспортувати і зберігати завдяки невеликим розмірам і вазі.
Такоже до переваг даного намету Варто Віднести Відсутність пластикових деталей в конструкції, всі кріплення сталеві. Висота намету регулюється за допомогою засувок.
Тент намету виготовлений з міцного брезенту з ПВХ ( прорезинений ).
Висота намету регулюється за допомогою засувок : 2 м; 2,1 м; 2,2 м.
Характеристики:
-
Довжина намету: 3 м
-
Ширина намету: 6 м
-
Висота габаритна: 2,70 м
-
Каркас металевий з труби квадратного профілю 30 мм х 30 мм
-
Вага: 28кг
-
Матеріал тенту: брезент з прогумованої просоченням ПВХ
-
Каркас намету: каркас - гармошка
-
Колір: червоний, синій, зелений, білий
Також окремо можна придбати бічні стінки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Торгова палатка |
| Матеріал каркасу (опор) | Нержавіюча сталь |
| Тканина | Брезент |
| Покриття тканини | Полівінілхлоридне |
| Щільність | 600 г/м2 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Dacia |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Діаметр труби | 30 мм |
| Вага | 18 кг |
- Ціна: 5 590 ₴

