
Палатка туристична автоматична 6-гранна 2.2×2.0 м з навісом, 4- місна, кемпінгова, з москітними сітками, колір хакі
2 950 ₴
- В наявності
- Код: 88550
+380 (96) 717-22-02
1
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Простора автоматична туристична палатка шестигранної форми ідеальний варіант для кемпінгу, відпочинку на природі, риболовлі та подорожей.
Модель має швидку автоматичну систему встановлення (тип "зонт"), що дозволяє розкласти палатку за лічені хвилини без зайвих зусиль.
Палатка оснащена двома входами (спереду та ззаду), великими боковими вікнами та верхнім вентиляційним отвором — всі з москітними сітками, що забезпечує чудову вентиляцію та захист від комах.
На вході передбачений навіс, який створює додатковий простір для відпочинку або захисту від сонця та дощу.
Завдяки шестигранній конструкції палатка має більше внутрішнього простору та стійкість до вітру.
Підходить для 4 осіб.
🔹 Характеристики:
- Розмір в середині: 220×200 см
- Форма: шестигранна
- Вмістимість: 4 осіб
- Тип: автомат (швидке встановлення)
- Каркас: зонтичного типу
- Входи: 2 (передній і задній)
- Вікна: 5 бокових + верхнє вентиляційне
- Сітка: є
- Навіс: є
- Колір: хакі
- Матеріал: водостійкий поліестер
- Дно: водонепроникне
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип виробу | Намет - тент |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 5 |
| Форма | Нестандартна |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість відтяжок | 2 |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 4 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Оксфорд |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 200 см |
| Висота | 150 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 70 см |
| Ширина в упаковке | 10 см |
| Висота в упаковці | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴



