
Вулична гірлянда бахрома білий провід 120 LED 5 м білий теплий
849 ₴
- В наявності
- Код: 873458937
+380 (96) 717-22-02
1
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна вулична гірлянда Бахрома 5 м
зі ступенем захисту ІР 65.
Вулична гірлянда являє собою "світловий мінінанавіс", що складається з горизонтального проводу з нитками різної довжини (30,50,70 см.), що вертикально спускаються.
Призначена для вулиць, вологостійка та морозостійка.
Діапозон роботи (-40С – +40С)
Довжина 5м + провід до розетки 1.5 м
Є можливість поєднувати між собою до 20 штук (від однієї розетки)
Від мережі 220V, 50 Гц, 13.8 Вт
Провід каучук 3.3 мм
Кількість лампочок: 120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Довжина шнура живлення | 1.5 м |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кількість ламп | 120 шт. |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Статичний |
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 60000 годин |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Класична |
| Розміри | |
| Довжина | 5000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴
