Топ

Гірлянда мішура від мережі на котушці тепла 10м 100led
795 ₴
- В наявності
- Код: 977
+380 (96) 717-22-02
1
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8 динамічних режимів
Живлення від 220V
Тепле біле світло
Компактні розміри – 10 метрів
Захист від вологи - IP65
Ідеально для внутрішнього оформлення
можна використовувати як вуличну гірлянду
Тонкий провід діаметром 1 мм забезпечує гнучкість установки, що дозволяє створювати унікальні композиції світла.
Легка установка та живлення від мережі 220V роблять гірлянду "Роса Мішура" зручним та стильним рішенням для вашого інтер'єру. Даруйте світло та радість із цією унікальною гірляндою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 360 град. |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Динамічний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Розміри | |
| Довжина | 10000 мм |
| Діаметр | 1 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шнура живлення | Золотистий |
| Тип живлення | Мережа |
| Форма перерізу | Гранована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴





