Топ

Гірлянда Роса на катушці 100м 1000led від мережі зелений провід теплий білий
999 ₴
- В наявності
- Код: 11695е3
+380 (96) 717-22-02
1
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гірлянду можна використовувати не лише як новорічну декорацію:
- для оформлення будь-якого іншого свята (дня народження, вечірки тощо)
- нічник у дитячій кімнаті
- для створення романтичної атмосфери
- гірлянда створює відчуття тепла та комфорту
LED колір: теплий білий
Розмір: 100 м
Матеріал: мідний дріт та led діоди
Гірлянда працює від мережі 220v (режими також можна переключати на блоці)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Довжина шнура живлення | 2 м |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 360 град. |
| Кількість ламп | 1000 шт. |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Кількість світлодіодів | 1000 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Динамічний |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип гірлянди | Нитка кімнатна |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Упаковка | Котушка |
| Управління | Пульт ДУ |
| Форма лампочки | Крапля |
| Розміри | |
| Довжина | 100000 мм |
| Діаметр | 1 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шнура живлення | Золотистий |
| Тип живлення | Мережа |
| Форма перерізу | Гранована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴

