Топ

Світлодіодна гірлянда кінський хвіст 2 м від usb 20 ниток холодний білий 400 led
399 ₴
- В наявності
- Код: 6474435
+380 (96) 717-22-02
1
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна гірлянда кінський хвіст 2 м від usb 20 ниток холодний білий 400 led
Гірлянда Кінський хвіст складається з 20 найтонших ниток мідного дроту. На кожній нитці розташовані міні світлодіоди теплого білого кольору загальною кількістю 400шт. Гірлянда працює від юсб.
Інтер'єр, прикрашений гірляндою кінський хвіст, виглядає фантастично. Тонкий дріт практично непомітний, і створюється повне враження, що безліч вогників ширяє в повітрі.
Особливості:
- Створює казкову новорічну атмосферу у кімнаті;
- Електричні гірлянди відрізняються підвищеною яскравістю та тривалим терміном служби;
- Простота встановлення та використання;
- Міцність та стійкість гірлянди до механічних пошкоджень;
- Насичений яскравий колір свічення гірлянди;
- Високоміцний корпус світлодіода виготовлений із пластику;
- Лише якісні матеріали у складі гірлянди.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 360 град. |
| Кількість ламп | 400 шт. |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Кількість світлодіодів | 400 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Динамічний |
| Світловий потік | 400 лм |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Холодний неон |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Крапля |
| Розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Діаметр | 1 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Повербанк, USB |
| Форма перерізу | Гранована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴

