
Гірлянда мішура від мережі на котушці синя 30м 900led
1 149 ₴
- В наявності
- Код: 977077
+380 (96) 717-22-02
1
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
можна використовувати як вуличну гірлянду
8 динамічних режимів
Живлення від 220V
Компактні розміри – 30 метрів
Захист від вологи - IP65
Ідеально для внутрішнього оформлення
Тонкий провід діаметром 1 мм забезпечує гнучкість установки, що дозволяє створювати унікальні композиції світла.
Легка установка та живлення від мережі 220V роблять гірлянду "Роса Мішура" зручним та стильним рішенням для вашого інтер'єру. Даруйте світло та радість із цією унікальною гірляндою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Колір світіння | Синій |
| Колірна гамма | Синій |
| Кут свічення | 360 град. |
| Кількість ламп | 900 шт. |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Кількість світлодіодів | 900 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Динамічний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Розміри | |
| Довжина | 30000 мм |
| Діаметр | 1 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шнура живлення | Золотистий |
| Тип живлення | Мережа |
| Форма перерізу | Гранована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴
